A A A
O firmie O nas Opinie Usługi w systemie ratalnym NFZ Zakres usług Rentgen i radiowizjograf Leczenie zachowawcze Profilaktyka stomatologiczna Protetyka Chirurgia stomatologiczna Implanty Stomatologia dziecięca Ortodoncja Stomatologia estetyczna Implanty Nasi lekarze Technika i sprzęt Cennik Galeria Implanty
Jesteś tutaj: www.geodent.com.pl • Zakres usług • Stomatologia estetyczna
Stomatologia estetyczna
 
STOMATOLOGIA ESTETYCZNA - WYBIELANIE ZĘBÓW WROCŁAW
 
Stomatologia estetyczna to praca całego zespołu lekarzy stomatologów prowadząca do uzyskania u pacjenta perfekcyjnego uśmiechu, często nazywanego "uśmiechem gwiazdy filmowej". W naszym Centrum dbamy, aby pacjenci mieli nie tylko zdrowe, ale i piękne zęby. Nowoczesna stomatologia daje nam możliwość poprawy wyglądu zębów poprzez zmianę ich koloru, kształtu, położenia, także poprzez estetyczne uzupełnienia brakujących zębów, a dla bardziej wymagających - również uatrakcyjnienie uśmiechu biżuterią nazębną.
 
wybielanie zębów - daje możliwość zmiany barwy zębów na znacznie jaśniejszy. Efekty uzyskuje się już po 2-3 wizytach (w wypadku wybielania w gabinecie), lub po około 7-10 dniach w przypadku wybielania w domu przez pacjenta pod kontrolą lekarza. Zabiegi te pozwalają uzyskać jednolity kolor wszystkich zębów, zamaskować nieestetyczne plamy na zębach pacjenta, a także rozjaśnić zęby, które stały się ciemniejsze na skutek przeprowadzonego leczenia endodontycznego(kanałowego).
 
korekta kształtu zębów - bardzo pomocna u pacjentów, którzy chcieliby zmienić wygląd swoich zębów przez skorygowanie ich kształtu. W tych przypadkach, głównie w przednich odcinkach uzębienia, stosuje się licówki porcelanowe, czyli cienkie "płatki" porcelany dentystycznej naklejane na ząb. W ten sposób możemy uzyskać zarówno zmianę kształtu, jak i koloru zębów.
 
korekta położenia zębów - to część stomatologii, którą zajmuje się lekarz ortodonta. Nieprawidłowe położenie zębów jest bardzo częste u pacjentów. Niejednokrotnie zaburza to nie tylko możliwość prawidłowego żucia, ale także estetykę uśmiechu. Założenie aparatu ortodontycznego daje możliwość wprowadzenia zębów na ich prawidłowe miejsce. Pomaga także usunąć obecne często zbyt duże przerwy pomiędzy zębami. Zabiegi ortodontyczne wykonywane są nie tylko u dzieci, ale również u dorosłych, którzy o wiele bardziej niż dzieci przywiązują wagę do wyglądu.
 
biżuteria nazębna - są to rozmaite ozdoby, najczęściej wykonane ze złota (również białego), lub też kamienie szlachetne, które pacjenci zakładają na jeden z widocznych zębów dla uatrakcyjnienia swojego uśmiechu. Ozdoby te naklejane są na ząb i można je w każdej chwili z niego usunąć nie powodując żadnych trwałych uszkodzeń.
 
 
Stomatologia estetyczna to również nowoczesne wypełnienia w zębach i uzupełnienia zębów utraconych przez pacjenta. U naszych pacjentów wykonujemy inlaye, onlaye, korony, mosty, etc.
 
inlay - to wypełnienie zęba wykonane z porcelany dentystycznej w laboratorium protetycznym, które poza wyjątkową trwałością odznacza się również estetyką - wypełnienie do złudzenia przypomina własny ząb.
 
onlay - do odbudowy znacznie zniszczonych, żywych zębów, kiedy chcemy uniknąć wykonywania korony protetycznej, aby zachować jak najwięcej własnej tkanki zęba.
 
korona protetyczna - obrazowo - to czapeczka przykrywająca ząb, kiedy jego zniszczenie jest zbyt duże, aby zrekonstruować go klasycznymi metodami. W wielu sytuacjach (głównie w zębach przednich) tradycyjne korony metalowo - porcelanowe nie spełniają wymogów estetycznych z uwagi na siny kolor metalu przeświecający przez warstwę porcelany. Powoduje to nienaturalny wygląd zęba. W takich sytuacjach wykonujemy korony kosmetyczne, tj. takie, w których porcelana pokrywa materiał o kolorze zęba (korony złożone), bądź też korony pełnoceramiczne. W ten sposób uzyskujemy naturalny wygląd zębów, nie do odróżnienia od zębów własnych pacjenta.
 
most protetyczny - w sytuacji, kiedy pacjent stracił pojedyncze zęby- co zaburza zarówno funkcje żucia, jak i estetykę- można wykonać odbudowę zębów brakujących na własnych zębach pacjenta, zakładając tę odbudowę na stałe, bez konieczności wyciągania (tak jak ma to miejsce w wypadku protez). Jest to metoda o wiele bardziej funkcjonalna, a jednocześnie nieporównanie bardziej estetyczna. Również tego typu prace mogą być wykonane na bazie materiałów estetycznych, dzięki czemu wyglądem nie odbiegają od pozostałych zębów.
 
 
 
Szybka rejestracja
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu realizacji przesłanego zgłoszenia. Oświadczam, iż przyjmuję do wiadomości, że: administratorem zebranych danych osobowych jest firma Geodent specjalistyczne centrum stomatologii sp. z o.o. ul Galla Anonima 2 we Wrocławiu. Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i przesłania odpowiedzi na przesłane zgłoszenie. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i Ich poprawiania, usuwania oraz przenoszenia. Podanie danych jest dobrowolne.
 
Gdzie jesteśmy?
Ostatnie opinie pacjentów
Stoicki spokój, cierpliwość, empatia, to kilka z wielu cech, którymi można opisać osobę Pana Doktora Szymona Drwala. Pan Doktor jest prawdziwym profesjonalistą. Ekstrakcję dwóch ósemek podczas jednej wizyty przeprowadził w sposób dokładny i bezbolesny. Rzetelnie objaśnił zalecenia przed i po zabiegu, wysłuchał obaw pacjentki i odniósł się do nich ze zrozumieniem. Serdecznie polecam Pana Doktora. Nie wyobrażam sobie korzystać z pomocy innego specjalisty.
Kasia, 12.06.2018
Polecam bardzo serdecznie dr. Jakuba Syryckiego pozdowienia ;)
Kacper Rebinowski, 17.04.2018
Nowości

MediRaty - leczenie na raty
Czeka Państwa zabieg, skomplikowane leczenie, których nie można sfinansować w ramach...
 Czytaj więcej

Aktualności

8 profesjonalnych lamp
Dla jeszcze większego Państwa bezpieczeństwa zakupiliśmy 8 profesjonalnych lamp AIRsteril do filtracji powietrza. Więcej informacji o sprzęcie na stronie http://www.fmdental.pl/produkt/airsteril/
 Czytaj więcej

mikroskop stomatologiczny Zeiss - leczenie pod mikroskopem
Zapraszamy na zabiegi pod mikroskopem stomatologicznym.
 Czytaj więcej

ubezpieczenie medyczne
Compensa, Axa i Europa
 Czytaj więcej

Promocje

tomograf
Od listopada 2014 posiadamy tomograf stomatologiczny firmy Sirona.
 Czytaj więcej

Tanie wybielanie
"Tanie wybielanie" - serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji
 Czytaj więcej

© Centrum Stomatologii GEODENT ul. Galla Anonima 2, 51-162 Wrocław, tel. + 48 71 372 70 03
Zakładanie aparatów, leczenie i zdjęcie rtg zębów Wrocław, protetyk, ortodonta, dentysta
Powered by: agencja interaktywna okinet
Designed by: fDesign
Code XHTML/CSS: TartakWWW.pl
Pozycjonowanie Wrocław