A A A
O firmie O nas Opinie Usługi w systemie ratalnym NFZ Zakres usług Rentgen i radiowizjograf Leczenie zachowawcze Profilaktyka stomatologiczna Protetyka Chirurgia stomatologiczna Implanty Stomatologia dziecięca Ortodoncja Stomatologia estetyczna Implanty Nasi lekarze Technika i sprzęt Cennik Galeria Implanty
Jesteś tutaj: www.geodent.com.pl • Technika i sprzęt
Technika i sprzęt
 
TECHNIKA I SPRZĘT
 
1. Posiadamy 6 foteli firmy Stern Weber MISTRALLE
 
oraz jeden chirurgiczny Stern Weber FLY . Każdy gabinet wyposażony jest w komputer z monitorem co pozwala na przesyłanie do poszczególnych lekarzy zdjęć RTG.
 
2. RTG oraz RVG (Radiovisiograf), zdjęcie panoramiczne zębów
 
zdjęcia wewnątrzustne wykonywane w technice konwencjonalnej i radiowizjograficznej - pozwalającej na dokładne prześwietlenie badanego obszaru jamy ustnej, a jednocześnie dawka promieniowania pochłoniętego w trakcie ekspozycji jest kilka razy mniejsza niż w przypadku używania zwykłego aparatu rentgenowskiego.
 
3. Mikroskop stomatologiczny Carl Zeiss (leczenie pod mikroskopem Wrocław)
 
W naszej przychodni we Wrocławiu pracujemy na nowoczesnym, jednym z najlepszych mikroskopów endodontycznych firmy Carl Zeiss. To co dotychczas było niewidoczne dla oka, za pomocą mikroskopu jesteśmy w stanie zobaczyć. Jest to  urządzenie o znakomitych parametrach technicznych. Dzięki temu , moga być wykonywane najbardziej skomplikowane, wymagające ogromnej dokładności zabiegi z  zakresu endodoncji czy mikrochirurgii stomatologicznej. Świadczymy także specjalistyczne leczenie kanałowe pod mikroskopem dla pacjentów z innych klinik i gabinetów szukających takiej pomocy .
 
4. Tomograf firmy Sirona (tomograf stomatologiczny Wrocław, zdjęcie tomograficzne)
 
Orthophos XG 3D łączy sprawdzone techniki pantomograficzne z nowoczesną tomografią wiązki stożkowej całych łuków zębowych.
 
Oferuje szczegółową i wszechstronną diagnostykę rtg dla każdego stomatologa i pacjenta. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak obrotowy czujnik 2D/3D, czy automatyczny zagryzak, uzyskanie wysokiej jakości obrazów pantomograficznych, cefalometrycznych lub 3D jest szybkie, łatwe i bezpieczne.
 
5. The Wand
 
The Wand™– to komputerowe i bezstrzykawkowe urządzenie służące do podawania znieczulenia przed leczeniem stomatologicznym, stosowane dziś w blisko 600 gabinetów stomatologicznych w całej Polsce. Zastosowane w nim rozwiązania sprawiają, że podanie znieczulenia z wykorzystaniem urządzenia jest bezbolesne dla pacjenta. Wszystko za sprawą mikroprocesora, który kontroluje tempo podawania płynu. Środek znieczulający jest podawany pod niskim ciśnieniem, dzięki temu nie rozpiera tkanek pacjenta, a tym samym nie przyczynia się do powstania bólu.
 
6. Aparat Pantomograficzny firma Sirona (zdjęcie pantomograficzne Wrocław)
 
Wykona zdjęcia pantomograficzne całkowite, telerentgenogram boczny głowy (zawsze potrzebny do montażu  aparatów stałych) . Aparat jest najnowszej generacji , gwarantuje minimalna dawkę promieniowania.
 
 7. Lampa Beyond
 
Wybielanie zębów BEYOND™ to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Żel wybielający pod wpływem światła z akceleratora Beyond Polus™ zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Światło emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Cały zabieg trwa ok. 45 minut, jednak jego długość może się różnić w zależności od przypadku. 
 
         
 
 
Szybka rejestracja
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu realizacji przesłanego zgłoszenia. Oświadczam, iż przyjmuję do wiadomości, że: administratorem zebranych danych osobowych jest firma Geodent specjalistyczne centrum stomatologii sp. z o.o. ul Galla Anonima 2 we Wrocławiu. Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i przesłania odpowiedzi na przesłane zgłoszenie. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i Ich poprawiania, usuwania oraz przenoszenia. Podanie danych jest dobrowolne.
 
Gdzie jesteśmy?
Ostatnie opinie pacjentów
Polecam Maria Łapott .Całe życie czekałam na taką stomatolog! Leczę się u niej od lat, oraz wszyscy znajomi, sąsiedzi, rodzina. Delikatna, miła, dobra, mamy wrażenie że to taki doktor Judym, interesuje ją tylko dobro pacjenta, gdyby mogła to by w ogóle nie brała kasy za usługi.
Marzena, 01.03.2017
Zawsze bałam się wizyt u stomatologów, bo w dzieciństwie wylądowałam u bezwzględnego sadysty. A potem trafiłam do pani doktor Miller! Zrozumiała mój strach :) Leczenie było profesjonalne i bezbolesne :) Jeden ząbek został uratowany przed kanałowym ♥ Już po pierwszej wizycie przychodziłam bez strachu :) Jestem studentką i póki co nie mam kokosów na koncie, ale cena w Geodent była przystępna nawet jak na to, co udało mi się zaoszczędzić :) Z czystym sumieniem polecam gabinet znajomym, którzy szukają dobrego, sprawdzonego stomatologa :) Dziękuję! ♥
Alicja, 21.02.2017
Nowości

MediRaty - leczenie na raty
Czeka Państwa zabieg, skomplikowane leczenie, których nie można sfinansować w ramach...
 Czytaj więcej

Aktualności

mikroskop stomatologiczny Zeiss - leczenie pod mikroskopem
zapraszamy na zabiegi pod mikroskopem stomatologicznym.
 Czytaj więcej

ubezpieczenie medyczne
Compensa, Axa i Europa
 Czytaj więcej

Promocje

tomograf
Od listopada 2014 posiadamy tomograf stomatologiczny firmy Sirona.
 Czytaj więcej

Tanie wybielanie
"Tanie wybielanie" - serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji
 Czytaj więcej

© Centrum Stomatologii GEODENT ul. Galla Anonima 2, 51-162 Wrocław, tel. + 48 71 372 70 03
Zakładanie aparatów, leczenie i zdjęcie rtg zębów Wrocław, protetyk, ortodonta, dentysta
Powered by: agencja interaktywna okinet
Designed by: fDesign
Code XHTML/CSS: TartakWWW.pl
Pozycjonowanie Wrocław